cca 1870 Types militaires - Marine (tengerész katonák), Színezett lito... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/cca-1870-Types-militaires-Marine-tengeresz-katonak-Szinezett-litografia-papir-jelzett-a-~II2872181
2872181
11094
438
Engravings
Leírás: cca 1870 Types militaires - Marine (tengerész katonák), Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. 46x33 cm
: karap_norbert