5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
30 db metszet, XIX. sz. közepe-második fele, többségében életképek. Klf. technikák (acélmetszet, litográfia stb.), papír, többségében foltos, részben kissé sérült, klf., méretekben, mappában