Sostarics Lajos (1896-1968): 2 db Akvarell Liget az 50-es években Akva... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Sostarics-Lajos-1896-1968-2-db-Akvarell-Liget-az-50-es-evekben-Akvarell-papir-jelzett-16x27~II2868175
2868175
10470
438
Leírás: Sostarics Lajos (1896-1968): 2 db Akvarell Liget az 50-es években Akvarell, papír, jelzett 16x27 cm, 18x13 cm
: ra