32 000 Ft
15
Győrffy Sándor (1951-): Híd No. 4, 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 124. oldal. 30×30 cm.