10097.
438. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Csanády András (1929-): Lóitatás, 1971. Linómetszet, papÃr, jelzett, számozott (16/30), hátoldalán Vizualart KépzÅ‘művészeti Alkotóközösség cÃmkéjével, plexiüvegezett keretben, 34×17,5 cm