Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Posillipo (Nápoly). Rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Aszodi-Weil-Erzsebet-1901-1976-Posillipo-Napoly-Rezkarc-papir-jelzett-34-5C39725-cm-Lap~II2865214
2865214
10011
438
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Posillipo (Nápoly). Rézkarc, papír, jelzett. 34,5×25 cm. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben.
: pk