Festmények és grafikák Tételek száma: 572
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2863395
10012
438
Agárdi Soós Lajos (működött a XX. sz elején-közepén): Virágos udvar. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 30x40 cm 2862657
10013
438
60000
Angyal Júlia (1941-): Mátyás. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60×60 cm. 2856932
10014
438
8500
Alexin Andor (1921-2003): Csendélet, 1962. Monotípia, papír, jelzett. 39x29,5 cm 2872922
10015
438
Jurij Pavlovitsch Annenkov (1889-1974): A Forradalom lobogása, 1923. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, hullámos, lapszéli apró szakadással, 66x51 cm 2870386
10016
438
Ábrahám Rafael (1929-2014): Astronomy. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival, 34x42 cm 2784925
10017
438
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Női arckép, 1974. Golyóstoll, papír, jelezve jobbra lent, Angyalföldi Szabó Zoltán autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm. 2823419
10018
438
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Templomba menet (cím nélkül). Rézkarc, hártyapapír, jelzett, próbanyomat "1 próba" jelzéssel. 20,5×30 cm 2734543
10019
438
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztor, rézkarc, papír, jelzett, lap felső széle kissé gyűrődött. 34,5×39,5 cm 2810613
10020
438
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Birkanyáj (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 27,5x39,5 cm 2830223
10021
438
Arató István (1922-2010): Prágai részlet, 1956. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x26 cm 2870436
10023
438
Ábrahám Jakab (1952-): Szabvány. Ofszet, hidegtű, papír, jelzett, számozott: 1/26, 15x10 cm 2773048
10024
438
Almásy Aladár (1946-): (...) ünnep a domboldalon. Rézkarc, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben, lap széle foltos. 25x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft