Festmények és grafikák Tételek száma: 572
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2804276
10205
438
15000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 60×50 cm 2804304
10206
438
38000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Népkert, Miskolc. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 45×56 cm 2804286
10207
438
19000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Diósgyőri templom. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán Miskolci Galéria címkéjével, üvegezett fakeretben, 30×42 cm 2804263
10208
438
15000
Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet virágokkal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42×32 cm 2781048
10209
438
Imre István (1918-1983): Fagyöngy. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 29x39 cm 2692400
10210
438
2200
Józsa János (1936-2016): Sebes Gy. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2773041
10211
438
28000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 99/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm 2872708
10212
438
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 24/100. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked 2710210
10213
438
36000
Joseph Kádár (1936-2019): "L'Horizontalisme", 1994. Szitanyomat, papír, jelzett. 19/100 számozással. 22x85 cm 2763225
10214
438
32000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális kompozíció (L'Horizontalisme), 1995. Szitanyomat, papír. Művészpéldány E.A. /6 számozással. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 19x86 cm 2833443
10215
438
Kós Károly (1883-1977): Régi kalotaszegi jobbágyház szobája cserepessel. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, hajtásnyommal, 10x10 cm 2833445
10216
438
Kós Károly (1883-1977): Erdélyszéli kisnemesi porta szobája. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, hajtásnyommal, 10x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft