Herendi Viktória mintás kávés készlet. Kézzel festett, jelzett, minimá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-kaves-keszlet-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-Hat-szem~II2851614
2851614
11264
437
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
Leírás: Herendi Viktória mintás kávés készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. Hat személyes
: nagy_andras