Militária

Tételek száma: 100

~1950. MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:AU patina
33867.

~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:AU patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1957. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU  Hungary 1957. Distinguished Service Medal gilt, enamelled decoration with ribbon C:AU  NMK 614.
33868.

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon C:AU NMK 614.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9
1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 700.
33869.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 700.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1957. Munkásőr festett Cu szolgálati jelvény 13826 sorszámmal (41x53mm) + Híven az eskühöz minikönyv jelvényes címlappal (52x51mm) T:1- patina
33870.

~1957. "Munkásőr" festett Cu szolgálati jelvény "13826" sorszámmal (41x53mm) + "Híven az eskühöz" minikönyv jelvényes címlappal (52x51mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
33871.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU  NMK 618.
33872.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 618.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1960. Munkásőr szolgálati jelvény kopottas dísztokban T:2
33873.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1962. Hadsereg Bajnokság - Atlétika 200m-es síkfutás II. részben zománcozott bronz rátétes 1961-es évszámos jelvénnyel, krómozott fém díjplakett eredeti dobozban (102x92mm) T:2 zománchiány, restaurálva
33874.

1962. "Hadsereg Bajnokság - Atlétika 200m-es síkfutás II." részben zománcozott bronz rátétes 1961-es évszámos jelvénnyel, krómozott fém díjplakett eredeti dobozban (102x92mm) T:2 zománchiány, restaurálva

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1966. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1969. Honvédelmi Érdemérem - 10 év után aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1973. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1974. Honvédelmi Érdemérem - 15 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1979. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. Honvédelmi Érdemérem - 10 év után aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1988. Honvédelmi Érdemérem - 15 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon. Mindegyik eredeti tokban, igazolással és/vagy adományozói okirattal T:UNC,AU
33875.

1966. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1969. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1973. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1974. "Honvédelmi Érdemérem - 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1979. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1988. "Honvédelmi Érdemérem - 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon. Mindegyik eredeti tokban, igazolással és/vagy adományozói okirattal T:UNC,AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1960-1970. Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és Adatfeldolgozó Központ egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:1-
33876.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1960-1970. Élenjáró Szakaszparancsnok műgyantás Cu sapkajelvény (40x27mm) + ~1970-1980. Élenjáró Szakaszparancsnok ezüstözött műgyantás sapkajelvény (40x32mm) T:XF
33877.

~1960-1970. "Élenjáró Szakaszparancsnok" műgyantás Cu sapkajelvény (40x27mm) + ~1970-1980. "Élenjáró Szakaszparancsnok" ezüstözött műgyantás sapkajelvény (40x32mm) T:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1960-1970. 15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + Önkéntes Rendőr rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény (30x30mm) + Önkéntes Rendőr karszalag T:AU
33878.

1960-1970. "15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + "Önkéntes Rendőr" rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény (30x30mm) + "Önkéntes Rendőr" karszalag T:AU

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft