Militária

Tételek száma: 100

Manno Miltiadesz (1879-1935) 1934. Magyar Katonai Szemle fém lemezérem fa posztamensen, gravírozott LUDOVIKA AKADÉMIA II. 1935. ÉVI SPORTDÍJ lapkával (51mm) T:AU
33855.

Manno Miltiadesz (1879-1935) 1934. "Magyar Katonai Szemle" fém lemezérem fa posztamensen, gravírozott "LUDOVIKA AKADÉMIA II. 1935. ÉVI SPORTDÍJ" lapkával (51mm) T:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1934. Horthy Miklós P.L.E. (Polgári Lövész Egyesület) 1934 bronz jelvény (18x18mm) T:2 Hungary 1934. Horthy Miklós Civilian Rifle Association 1934 bronze badge C:XF
33856.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 427.
33857.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU  NMK 428.
33858.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem nem saját mellszalaggal. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with not own ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.
33859.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem saját mellszalaggal. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with not own ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon and ring. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
33860.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem fül nélkül, lyukasztva. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ear, with hole Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
33861.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1940. hadifém lemez levente jelvény (58x34mm) T:2 kissé hajlott lemez, kopásnyom
33862.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1942. Tűzkereszt I. fokozata hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF a függesztőkarika letört Hungary 1942. Fire Cross, 1st Class war metal decoration with original ribbon C:XF the suspension ring is broken  NMK 443.
33863.

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF a függesztőkarika letört Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF the suspension ring is broken NMK 443.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1948. A Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége A 48-as Eszmékért Al lemezplakett (61x52mm) + VHBSZ - Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége zománcozott jelvény T:1- patina
33864.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
~1948. Határvadász zománcozott Br jelvény Tildy-korszakból (60x48mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1948. Border Defence Officer enamelled Br badge (60x48mm) C:VF enamel error
33865.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:F zománchiba Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class enamelled bronze decoration on ribbon C:F enamel error NMK 536.
33866.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:F zománchiba Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled bronze decoration on ribbon C:F enamel error NMK 536.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft