Militária

Tételek száma: 100

33831.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, bekeretezve. Alatta adományozói okiratból kivágás(?): "Karl Bauer hadnagy, tábori vadász, 1. zászlóalj." Szign.: Leisek T:AU patina Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with ribbon, in frame. Under the medal there is a paper cutout (maybe from the deed of donation?): "Lieutenant Karl Bauer, Field Hunter, 1st Battalion." Sign: Leisek C:AU patina NMK 129.
33832.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

~1890. "Bronz Katonai Érdemérem" ezüstözött bronz frakklánc miniatűrje (22x15mm) T:XF kopott ezüstözés
33833.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF edge errors NMK 249.
33834.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

33835.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

33836.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

33837.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina, kopott aranyozás, kis karc  Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration without ribbon C:XF patina, worn gilt, small scratch
33838.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Osztrák-Magyar Monarchia / Csanád vármegye 1912. "A 1912. SEPTEMBER HAVI CSANÁDMEGYEI KIRÁLYHADGYAKORLATOK EMLÉKÉRE" bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF,VF patina, ph, kis ü. Austro-Hungarian Monarchy / Csanád County 1912. "Military Exercise with the presence of Franz Joseph" bronze commemorative medallion with ear C:XF,VF patina, edge error, small ding
33839.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:F ph., patina  Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on edge and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:F edge error, patina  NMK 133.
33840.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem fül nélkül. Szign.: Murányi Gyula (30mm) T:XF oxidáció
33841.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1915. "Ifjúság a Hazáért 1914-1915" zománcozott bronz jelvény, hátoldalán "Hadsegélyező Hivatal" (29x23mm) T:2 zománchiba
33842.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft