33671.
437. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Ausztria(?) DN "Franz Liszt" egyoldalas, vastag bronzozott fém plakett. Szign: Franz Stiasny (~66x54mm) T:VF,F hajlott, anyaghiány, patina Austria(?) ND "Franz Liszt" one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (~66x54mm) C:VF,F bent, missing material, patina