Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2771159
15456
437
3200
Music, Musical notes, Instruments
Afrikai kerámia dob. Mázas kerámia. 25x18 cm 2795490
15457
437
7500
Retkes Attila: Géniuszok és mesteremberek. Zenetörténeti írások. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2011., Gramofon Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés 2714303
15458
437
Falk Géza: Zenei kis lexikon. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1938, Bárd Ferenc és Fia (Klein Jenő-ny.), 184 p. Kiadói egészvászon-kötés. 2777290
15459
437
1942 Malcsiner Béla: Tudom, hogy vársz... Slow-dal. Énekli: Karády Katalin. Bp., Violin Zeneműkiadó Kft., (3) p. Kisebb szakadásokkal, foltokkal, középen hajtott. 2777286
15460
437
1930 Seress Rezső: Engem még nem szeretett senki... Blues dal. Bp., Nádor Kálmán, (4) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kisebb szakadásokkal, középen hajtott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft