12384.
437. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD
Jelzés nélkül: Atlasz. Bronz, földgömbbel a tetején, márvány talapzaton. Kopásokkal, m: 30 cm