Plakát

Tételek száma: 87

Az első csók (1941). Danielle Darrieux világfilmje. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Grund Lito, Bp. Lap alja vágott, hajtásnyomokkal, feltekerve, lapszéli apró sérülésekkel. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the French movie Premier rendez-vous starring Danielle Darrieux, with very minor damages on the edges, bottom is cut, lithograph on paper.
16503.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
A cigány (1941). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát).  Rózsahegyi Kálmán, Zimonyi Márta, Adorján Éva, Pataky Jenő, Gábor Miklós, Bilicsi Tivadar és mások szereplésével. Szigligeti Ede népszínműve. Rendezte: Deésy Alfréd. Zene: Balázs Gyula. Litográfia, papír. Jelzett a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Kárpát Film. Erdélyi Filmgyártó. Hajtásnyomokkal, feltekerve, néhány egészen apró lapszéli szakadással. 94,5x29,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hungarian movie The Gypsí (A cigány) from 1941, lithograph on paper, with very minor damages on the edges.
16504.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Orient Express (1943). Pelsőczy Irén, Ajtay Andor, Vaszary Piri, Csortos Gyula, Pethes Sándor és mások szereplésével. Rendezte Cserépy László. Litográfia, papír. Falk István (?-?) grafikája, jelzett a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, feltekerve, lap felső részén kisebb sérülésssel, lapszéli egészen apró sérülésekkel. 84×29,5 cm. / Vintage poster of a Hungarian movie, damaged , lithograph on paper.
16505.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
16506.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Caesar és Cleopatra (1945 körül). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Claude Rains, Vivian (Vivien) Leigh és mások szereplésével. Színes Világfilm! Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Gáti Lito, Bp. Hajtásnyomokkal, feltekerve, sérült, szakadásokkal. 28×84 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the 1945 British Technicolor film directed by Gabriel Pascal and starring Vivien Leigh and Claude Rains, lithograph on paper, damaged.
16507.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
E. Kandó Gyula: Salgó brikett, Salgótarjáni Kőszénbánya Rt. plakát, hajtott, gyűrődésekkel, kis szakadásokkal, 92×64 cm
16508.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
1925 Harangszentelés Máriabesnyőn, 1925. május. 25., plakát, rajta a harangszentelés műsorával, és Horthy Miklóssal és Horthy Miklósnéval, hajtott, 47x31 cm
16509.

1925 "Harangszentelés Máriabesnyőn", 1925. május. 25., plakát, rajta a harangszentelés műsorával, és Horthy Miklóssal és Horthy Miklósnéval, hajtott, 47x31 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1944 Gödöllői Levente Egyesült 1944. jún. 18. leventenap műsorának plakátja, Gödöllő, Szent István Fiúotthon-nyomda, foltos, lapszéli gyűrődésekkel, hajtott, 47x31 cm + cca 1943 Gödöllői mozi plakátok, 2 db: Petőfi Mozgó Gödöllő, Gödöllő, Szent István Fiúotthon-nyomda, hajtottak, 59x27 cmx2
16510.

1944 Gödöllői Levente Egyesült 1944. jún. 18. leventenap műsorának plakátja, Gödöllő, "Szent István" Fiúotthon-nyomda, foltos, lapszéli gyűrődésekkel, hajtott, 47x31 cm + cca 1943 Gödöllői mozi plakátok, 2 db: Petőfi Mozgó Gödöllő, Gödöllő, "Szent István" Fiúotthon-nyomda, hajtottak, 59x27 cmx2

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16
16511.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16512.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
16513.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16514.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft