Nyomtatványok Tételek száma: 477
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2507534
16458
437
Printed Materials
Raffael - album. Mit Einführung von Prof. Th. Wedepohl. Berlin, én., Verlag der Vereinigten Kunstanstalten MBH, 18 sztl. lev. Német nyelven. Papírkötésben. + Merians Zürcher Stiche, 13 illusztráció. Papírmappában, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal. 2847589
16459
437
Printed Materials
Toroczkai Wigand Ede (1869-1945): Réka asszony sátoros kertje. Nyomat, papír. Foltos. Lapszéli apró szakadásokkal. 10x10 cm. 2846334
16460
437
Printed Materials
Régebbi használati utasítások, jótállások (varrógép, táskarádió, Csepel kerékpár, stb.), össz. 10 db 2846409
16461
437
Printed Materials
Népi hímzések, díszítő minták (székely, matyó, torockói, stb.), 9 db különféle, vegyes méretben + néprajzi térkép, 29,5x21 cm 2838445
16462
437
Printed Materials
5 db régi svájci, osztrák idegenforgalmi prospektus 2854845
16463
437
Printed Materials
ifj. Feszt László (1957- ) saját grafikájával illusztrált névjegykártyája, 10x14,5 cm 2849201
16464
437
Printed Materials
Zongoralecke, pornográf grafikáról készült modern nyomat, paszpartuban, üvegezett fa keretben, teljes méret: 43x32,5 cm 2842546
16465
437
Printed Materials
2 db régi imakönyv + családkönyv + vegyes szentképek és vallási témájú nyomtatványok 2841708
16466
437
Printed Materials
Buda, Eger, Hatvan és Szolnok 16-17. századi látképe, 4 db nagyméretű, színes reprint, 47x33 cm 2838120
16467
437
Printed Materials
15 db különféle táblázat (régi tolótáblázat, korong, geometriai, periódusos rendszer, stb.) 2767692
16468
437
Printed Materials
Meisner jelzéssel: Czieszyn. Nyomat, papír, üvegezett fakeretben. 14,5x28,5 cm 2823443
16469
437
Printed Materials
Budapesti téli életkép, modern lakásdekorációs nyomat, paszpartuban, fóliázva, 38x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft