https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000009/1918-Pesti-Naplo-69-evf-274-sz-1918-nov-22-a-cimlapon-az-I-vilaghaborus-fegyverlete~II2812948
2812948
16126
437
Printed Materials
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
LeÃrás:
1918 Pesti Napló 69. évf. 274. sz., 1918. nov. 22., a cÃmlapon az I. világháborús fegyverletételt követÅ‘ hÃrekkel ("A szerbek nem lépik át a demarkacionális vonalat - Az entente Prágát és Bukarestet is megszállja"), kissé sérült, szétvált állapotban, 8 p.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk