2 000 Ft
14
1899 Késmák, Wein Károly és Társai árjegyzéke, N. 17. sz., 1899. szept. hó. 25., benne szepességi vászon termékekkel. Késmák, Sauter Pál, szecessziós borítóval, lapszéli, szöveget nem érintő sérülésekkel, kissé foltos borítóval, 20 p.