Tűtartó. Intarziás, figurális XIX. sz. vége. Alja kissé sérült. 9x6,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Tutarto-Intarzias-figuralis-XIX-sz-vege-Alja-kisse-serult-9x6-5-cm~II2755570
2755570
12271
437
Antique
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Tűtartó. Intarziás, figurális XIX. sz. vége. Alja kissé sérült. 9x6,5 cm
: karap_norbert