Gazdagon díszített, ezüstözött kávés készlet, 4 személyes. Az aljakon... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Gazdagon-diszitett-ezustozott-kaves-keszlet-4-szemelyes-Az-aljakon-jelzett-kopasokkal-~II2820113
2820113
12192
437
Antique
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Gazdagon díszített, ezüstözött kávés készlet, 4 személyes. Az aljakon jelzett, kopásokkal, elszíneződéssel, tálca d: 25 cm
: pk