Antik ikon: Mária a gyermekkel. Kézzel festett fa. Erősen, sérült, kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Antik-ikon-Maria-a-gyermekkel-Kezzel-festett-fa-Erosen-serult-kopott-restauralt-felbet~II2822905
2822905
12103
437
75000
Antique
Leírás: Antik ikon: Mária a gyermekkel. Kézzel festett fa. Erősen, sérült, kopott, restaurált, félbetört állapotban. 42x34 cm
: nagy_andras