9 000 Ft
Vintage Märklin vasútmodell (mozdony, 3 db szerelvény, sínek), kopásokkal, eredeti, sérült dobozában, 42x17x5 cm / Vintage Märklin model railway (locomotive, 3 carriages, tracks), with some wear, in original, damaged box