10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
cca 1920-47 Vegyes tablófotó tétel, össz. 14 db, többségében budapesti iskolák, közte egy Ganz Vill. Rt. csoportkép 1928-ból, többségében az 1930-as évekből. Néhány pecséttel jelzett, egy kivételével mind keményhátú fotó, részben sérült és foltos, 12x16,5 és 29x43,5 cm közötti méretekben