Bolhapiac Tételek száma: 714
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2804254
13392
437
Flea Market
Retró barnás üveg nyaklánc, h: 92 cm 2804474
13393
437
Flea Market
Fabetétes fém doboz, magyaros motívummal, Rába logóval, kopott, 8,5x12,5 cm 2737806
13394
437
3800
Flea Market
Nagy méretű tenyésztett gyöngy nyaklánc, h: 40 cm 2804256
13395
437
Flea Market
Pink tenyésztett gyöngy h: 84 cm 2804261
13396
437
Flea Market
2 -féle karkötő, gumis és kapcsos, ásványos. 2816424
13397
437
Flea Market
Doepke Norden jelzett toll készlet, tokkal 2849680
13398
437
Flea Market
Régi, masszív fém lupé d: 3 cm 2854869
13399
437
Flea Market
cca 1920-40 Bocsotahegyi Gazdaság körbélyegzője, m: 7 cm 2680285
13400
437
Flea Market
Tempest több funkciós bicska 2762051
13401
437
Flea Market
Ikon reprint, nyomat, 10x7cm 2849424
13402
437
Flea Market
Világítós nagyító és pénzvizsgáló dobozában, elemes, működik, apró kopásnyomokkal, h: 12 cm 2671861
13403
437
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft