Bolhapiac

Tételek száma: 714

Fa gyalu, h: 25 cm
13152.

Fa gyalu, h: 25 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német rendszámtábla, 11×52 cm
13153.

Német rendszámtábla, 11×52 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A falvai Karda család címere. Kézzel festett, merített papíron. 32x44 cm
13154.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A dévaványai kőrösladányi komádi Tarsoly család címere. Kézzel festett, merített papíron. 32x44 cm
13155.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Üveg sakk készlet (egy bábú hiánnyal) + fa tábla 38x38 cm
13156.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kovás vadász puska, nagyon igényes replika 115 cm
13157.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Alul töltős puska, replika, egy gyűrű laza rajta, h: 115 cm
13158.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Kis bolha tétel: porcelánok, réz tárgyak
13159.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kézzel festett porcelán keleti mintás kiöntő és cukordoboz. Jelzés nélkül. kis kopással. 16, 15 cm
13160.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1950 Zhou Enlai (1898 - 1976) kínai vezető selyemképe, apró sérüléssel, Du Jinsheng selyemszövő üzem. / China, silk picture, with small damage 43x28 cm  Zhou Enlai, a Kínai Népköztársaság miniszterelnöke. Zhou 1949 októberétől 1976 januárjában bekövetkezett haláláig volt Kína kormányfője. Zhou Mao Ce-tung elnök alatt szolgált, és jelentős szerepet játszott a Kommunista Párt hatalomra jutásában, később pedig az irányítás megszilárdításában, a külpolitika alakításában és a kínai gazdaság fejlesztésében.
13161.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Homokrózsa, 9×8×8 cm
13162.

Homokrózsa, 9×8×8 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
3 db hímzett terítő 55x55 cm, 72x32 cm
13163.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft