Roszík Mihály: ,,...Gond és félelem el nem ér..." Visszaemlékezések alberti szolgálatom fél évszázadából 1952-2002. Albertirsa, 2002, Alberti Evangélikus Óvoda és Iskola Igazgatótanácsa. Kiadói papírkötés. A szerző, Roszík Mihály (1922-2006) evangélikus lelkész által DEDIKÁLT példány.
1930 A Tiszai Ág. Hitv. Evangélikus Egyházkerület Debrecenben 1930. évi szeptember hó 10. napján tartott közgyűlésének jegyzőkönyve. Egybeállította: Duszik Lajos. Miskolc, 1930., Ifj. Ludvig és Janovits-ny., 68+4 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.