https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~1000026/1913-Die-Fahne-Mariens-Godalen-Korrespondenz-fur-Marianische-Kongregationen-Neunzehnter-Jahrgang~II2839735
2839735
17586
437
Books: Religion
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
1913 Die Fahne Mariens. Godalen-Korrespondenz für Marianische Kongregationen. Neunzehnter Jahrgang. Szerk.: P. Georg Harrasser. Wien, Verlag der "Fahne Mariens", (4)+288 p. Német nyelvű, képes vallási folyóirat teljes évfolyama egybekötve. Korabeli félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopottas gerinccel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras