https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000011/Korompay-Gyorgy-Veszprem-Varoskepek-Muemlekek-Bp-1957-Muszaki-Konyvkiado-Masodik-~II2819524
2819524
16772
437
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Korompay György: Veszprém. Városképek - Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bÅ‘vÃtett kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg