Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul, (1) t.+180 p.+X... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000011/Gyorffy-Istvan-Nagykunsagi-Kronika-Bp-1941-Turul-1-tplus180-pplusXVI-t-Egeszoldalas-feket~II2818897
2818897
16658
437
Books: Travelling, Local History
Leírás: Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul, (1) t.+180 p.+XVI t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
: karap_norbert