16733.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Erwin Benesch: Deutsch-Österreichs (Deutschösterreichs) Alpenwelt. Über Berg und Tal vom Bodensee bis zum Wienerwald. München, 1937, Bruckmann. Első kiadás! 140 képpel illusztrált és egy térkép melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.