Barna Jónás: Feltámadt hősök.
(Kályhafütőből biboros). Történetek a német és török pusztitások idejéből. Bp. é.n. M. Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Váll. 127 l. Javított gerincű kiadói egészvászon-kötésben. kopott