Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma II. kötet. 21 főnemes a XXI. sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000014/Adonyi-Sztancs-Janos-Arisztokratak-ma-II-kotet-21-fonemes-a-XXI-szazadban-Bp-2008-Koss~II2840741
2840741
16873
437
Books: History
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma II. kötet. 21 főnemes a XXI. században. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonálásban, kiadói papír védőborítóval, bontatlan zsugorfóliában.
: tg