Regenspursky, Carl: Studien über den taktischen Inhalt des Exercier-Reglements für die k. u. k. Fusstruppen. Bécs, 1892, L.W. Seidel und Sohn. Német nyelven. 144 p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, kopott borítóval, címlapon néhány ceruzás és tollas bejegyzéssel, intézményi bélyegzőkkel.
A mesterség dícsérete. Parlamenti szobor-korrajz. Szerk. Buza Péter. Bp., Száz magyar könyves falu kht. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
Chriss Goss: Fegyvertársak. Egy angol és egy német vadászrepülő egység története 1940 augusztus és szeptember között. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,én.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület,(Révai-ny.) Kiadói kissé kopott, egészvászon-kötés
A 2. magyar hadsereg megsemmisülése a Donnál. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Dr. Horváth Miklós. Dr. Münnich Ferenc előszavával. Bp., 1959, Zrinyi. Kiadói kopott félvászon-kötés.