[Georch Illés (1772-1835)]: Juspatrium quod Elias Georch de Ettre-Karcha [...] Pozsony, 1817, Typis Heredum Belnayanorum, 416 p. Latin nyelven. Kissé viseltes félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.