2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Udvardi Gyula (1925-2016): Portré fehér bottal. Olaj, farost, jelzett, 14,5x13,5 cm + 4 db további vázlat/mű (közte egy kétoldalas), vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 24x15 cm és 32x25 cm között