Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fűrészelő favágó. Színezett rézkar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Fureszelo-favago-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-36~II2782829
2782829
10252
437
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fűrészelő favágó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 36x27,5 cm
: nagy_andras