Zsolnay vízhordó fiú. Fehér mázas, jelzett, kis kopással, kis gyári hi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Zsolnay-vizhordo-fiu-Feher-mazas-jelzett-kis-kopassal-kis-gyari-hiba-21-cm~II2824554
2824554
11290
436
Leírás: Zsolnay vízhordó fiú. Fehér mázas, jelzett, kis kopással, kis gyári hiba. 21 cm
: nagy_andras