Kék-arany levesestál 31 cm, szószostál 26 cm, só-bors tartó. Jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Kek-arany-levesestal-31-cm-szoszostal-26-cm-so-bors-tarto-Jelzett-minimalis-kopassal~II2781664
2781664
11543
436
4600
Kikiáltási ár:
4 600 Ft 12,43 EUR , 13,53 USD
Leírás: Kék-arany levesestál 31 cm, szószostál 26 cm, só-bors tartó. Jelzett, minimális kopással.
: nagy_andras