Herendi Vktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással. 6... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Herendi-Vktoria-mintas-vazacska-Kezzel-festett-jelzett-kopassal-6-cm~II2824563
2824563
11255
436
Leírás: Herendi Vktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással. 6 cm
: karap_norbert