Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros ö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Herendi-Oherendi-porcelan-Ludas-Matyi-gazdagon-diszitett-magyaros-oltozet-Terv-Lux-Elek-~II2829570
2829570
11265
436
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros öltözet. Terv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, h: 26 cm
: karap_norbert