Aquincumi porcelán népviseletes pár. Kézzel festett, jelzett, minimáli... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Aquincumi-porcelan-nepviseletes-par-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-m-20-5-22-5~II2834756
2834756
11359
436
Leírás: Aquincumi porcelán népviseletes pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 20,5-22,5 cm
: nagy_andras