Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2828044
11294
436
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan.10x10 cm 2828782
11295
436
Antik Zsolnay tejkiöntő, mázalatti matricás fajansz, szájperemén kis lepattanás, jelzett, kopott, m: 7,5 cm 2828778
11296
436
Zsolnay mitológia mintás mokkás csésze, matricás, aranyozott, kopásokkal, jelzett. 2829580
11297
436
Zsolnay tejkiöntő, fehér mázas porcelán, hibátlan, jelzett, m: 12 cm 2830216
11298
436
48000
Fischer Ignác váza, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége körül. Kis mázrepedésekkel, szájperemén javított, m: 25 cm 2628534
11299
436
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2835083
11300
436
Fischer Emil (1863-1937): Porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott 37,5x25,5 cm 2828769
11301
436
Fischer Emil, kompóttálka, 3db, kézzel festett porcelán, jelzett, mázrepedésekkel, kopásokkal, d: 13,5 cm 2708458
11302
436
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 24 cm, d: 23 cm 2797668
11303
436
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kis lepattanás a talpán, m: 20 cm 2797673
11304
436
24000
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:31 cm 2829768
11305
436
Hollóházi búzavirág mintás mokkás kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft