Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2824517
11306
436
Hollóházi Lenin plakett. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 8 cm 2825306
11307
436
Hollóházi Milky tejszínlikőrös porcelán palack. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm 2826218
11308
436
2200
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan , m: 18 cm 2826213
11309
436
Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2830202
11310
436
Hollóházi barokk váza. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 35 cm 2830194
11311
436
Hollóházi antik motívumokkal (Diana, a vadászat római istennője) díszített porcelán bonbonier. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm 2829685
11312
436
Hollóházi népi motívumos váza, Honvéd Sportegyesület Szentendre (Katonai Főiskola) mintával. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 16,5 cm 2762490
11313
436
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 31 cm 2754901
11314
436
Hollóházi fuvolás fiú. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14 cm 2830575
11315
436
Hollóházi porcelán vaddisznós bonbonniere. Marticás, t, jelzett, hibátlan. 15 cm 2830571
11316
436
Hollóházi porcelán csengő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2834691
11317
436
Hollóházi csellós fiú, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült (vonó letört), m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft