1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" e... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/1984-Magyarorszag-Franciaorszag-Belyegkiallitas-Budapest-1984-eozin-mazas-Zsolnay-porc~II2808806
2808806
11278
436
4400
Kikiáltási ár:
4 400 Ft 11,89 EUR , 12,94 USD
Leírás: 1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm
: nagy_andras