Nyomtatványok

Tételek száma: 315

15175.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1872 Szent István-Társulat naptára az 1872. évre, Tizenegyedik évi folyam. Kiadói papírborítékban.
15176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1873 Richter-féle Horgony-Pain-Expeller Horgony-Liniment. Capsici comp. / Richter Anker - Pain - Expeller Anker-Liniment. Capsci Comp. Magyar és német nyelvű prospektus. Rudolfstadt, Richer-ny., kissé foltos, 8+8 p.
15177.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1875 XIV. Lajos színdarab szórólapja, Fünfkirchen (Pécs), C. Ramazetter nyomda, hajtásnyomokkal, kissé foltos, lapszéli szakadásokkal, 23,5x15 cm
15178.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1880 Nagyrápolti Szentgyörgyi Imre (1827-1901) 1848-49-es hadnagy, később igazságügyi államtitkár névjegykártyája
15179.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1880 Budapest, Gellért-hegy, Tabán, kiadja: Zieher Ottmár München, litho kép, 11×16 cm
15180.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Czedler Márton: Protestáns egyházi figyelő 2., 3., 4. évfolyamok 3 kötetben. Nagybánya, 1880-1884 Molnár testvérek. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott.
15181.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1880 Színes divatkép, Journal des Demoiselles, Modes de Paris. Nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 28,5×22,5 cm
15182.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1880 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. XIV. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1880, Magyar Történelmi Társulat, 1-874+3 p. Korabeli aranyozott gerincű, kissé sérült félbőr kötésben
15183.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1880-1900 10 db nyomat és metszet tétel antik szobrokról, isten és császár ábrázolással (Augustus, Claudius Jupiterként, Zeusz, stb.). 27x17,5 cm.
15184.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1886 Szabályrendelet az 1884. évi XVII. t.-cz. 10 §-nak d) pontjában említett kéményseprés-ipar gyakorlása tárgyában. Bp., Pesti Könyvnyomda Rt.,az utolsó lap foltos, 25+1 p.
15185.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1888 22 db, többségében gazdagon illusztrált lap a The Graphic c. folyóiratból, nyomat, papír, részben kissé sérült és kissé foltos, 41x31 cm
15186.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft