1931 Pesti Hírlap Vasárnapja 53. évfolyamja.
1-7., 9-18.,20-26. számok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, benne foltos lapokkal is, de belül nagyrészt jó állapotban.
1932-33 Kő és Műkő hivatalos közlönye 2 db száma: VIII. évf., 1932, 1. sz. és IX. évf., 1933, 4. sz. Magyar és német nyelven. Számos reklámmal. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval, 1933. évi sz. borítója levált.
1932-1936 Vegyes képes-melléklet tétel, 19 db, közte:
Budapesti Hírlap Képesmelléklete, 11 szám, Képes Pesti Hírlap 6 szám, Uj Magyarság - Vasárnapi Ujság (Budapesti Hírlap Képes Melléklete), 1-1 szám
cca 1932-1944 Vegyes újság tétel, 21 db, közte 1 Nimród vadászlap, Képes Vasárnap, Tolnai Világlap, Pesti Hírlap...stb., 3 szám címlapján Horthy Miklóssal (Képes Vasárnap), 1 számon Horthy Miklós és feleségével (Képes Vasárnap), változó állapotban, közte szakadt, 1 szám firkált, és hiányosak is.