Nyomtatványok

Tételek száma: 315

1901 Német nyelvű zsebnaptár, litho borítóval, foltos
15211.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1902 Államsorsjáték hirdetménye 4 p
15212.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1902 Kis Lap. 2x26 szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Forgó bácsi. Társ-szerk.: Roboz Andor. Bp., 1902., Athenaeum,416;436 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésekben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
15213.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1902 A Hét c folyóirat teljes évfolyama két kötetben. Korabeli aranyozott egészvászon kötés
15214.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
15215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1906 Hódmezővásárhely, szecessziós esküvői meghívó, sarkain kis törésnyomok
15216.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1906 A Pécsi Állami Főreáliskola értesítője, összeáll.: Gallovich János, 151p
15217.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1908 2 db színes női divatkép (Le Costume Royal és La Couturiére Parisienne). Nyomat, papír. 40x24 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Utóbbi kissé foltos.
15218.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1910 Ferenc József császár 80. születésnapja alkalmából rendezett ünnepség meghívója, német nyelvű, középen hajtott, kissé foltos, 27,5x18 cm
15219.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Díszítőművészet folyóirat mellékletei, 8 db, változó állapotban.
15220.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1910 Zichy Mihály festménye után, 2 db nyomat: Szent Imre születése és Szent Imre halála, Pallas nyomda mélynyomása, papír, jelzett a nyomaton. Foltos, sérült. 40x37,5 cm.
15221.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1910-1920 8 db női divatkép (Album Blouses Parisiennes, English Fashions stb.), nyomat, papír, részben kissé sérült és kissé foltos, 38x30 és 44x31 cm közötti méretben
15222.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft