Nyomtatványok

Tételek száma: 315

1939 Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme. Grafikus Történelem-Ábrázolás I. rész. Bp., Szerzői, (Klösz-ny.), eredeti kissé szakadt borítékkal, 69x85 cm
15307.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1939 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 77. évi jelentése és zárószámadása 1938-ról. Bp., 1939, Világosság-ny., 72 p. Kissé foltos.
15308.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1939 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. Közművelődési Egyesülete Vidám Tarka Délután c. műsorának prospektusa, szakadt.
15309.

1939 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. Közművelődési Egyesülete "Vidám Tarka Délután" c. műsorának prospektusa, szakadt.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1939-1943 Élet, a Szent István Társulat hetilapja 68 db száma, számos fekete-fehér fotóval, benne Horthy Miklós és a kor híres emberei. Az 1939-es évfolyamhoz járó kiadói egészvászon-borítóval. + Missziós Naptár az 1936. évre, kiadja a Názáret-Missziósház, Budatétény + 1963 Élet és Tudomány XVIII. évf. 9. száma
15310.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1940 A Jövőnk c. politikai hetilap IX. évf. 14. száma, 1940. ápr. 6., benne érdekes írásokkal, 4 p.
15311.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1940 Bp., A Nemzeti Figyelő politikai, társadalmi és közgazdasági hetilap XIV. évfolyamának 30. sz.
15312.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1940 Nemzeti Figyelő XIV. évf. 21. sz., 1940. máj. 26., a címlapon Weis István: Sorsfordulón c. írása, sérült lapszélek, 6 p.
15313.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1940 2 db olasz és francia nyelvű Budapest turisztikai kiadvány, képes füzet 10 p 12x9 cm
15314.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1940 Nova (Irodalmi Intézet) kiadó 1940 tavaszi prospektusa, 8 sztl. lev.
15315.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1940 Film, Színház Irodalom c. lap erdélyi különszám, kissé sérült
15316.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15317.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1940 Progressus 7. évf 3. szám. Német képes teknikai és gépipari magazin szakadt borítóval 154p.
15318.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft