Nyomtatványok Tételek száma: 315
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2744331
15295
436
Printed Materials
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos. 2826338
15296
436
Printed Materials
1938 Csehszlovákia felosztása, humoros hirdetméány gyászjelentés formájában, Goldstein ny., Bp., nyomtatványként elküldve, szakadásokkal, 23,5x30 cm / Division of Czechoslovakia, humorous announcement in form of obituary notice, mailed as printed matter, damaged 2685426
15297
436
Printed Materials
1938 Magyar-Lengyel Bál, 1938. jan. 22., táncos meghívója, borítékkal. 2734060
15298
436
Printed Materials
1938 Hid irodalmi, művészeti és társadalmi folyóirat, V. évf. 11. sz. 2499299
15299
436
Printed Materials
1938 A Budapesti VIII. kerületi Zrínyi Miklós reálgimnázium értesítője 1932-33 tanévről. 2827854
15300
436
Printed Materials
1938 Magyarosan. Nyelvművelő folyóirat VII. évf. 1-10 sz., és VIII. évf. 1-4. sz. Két teljes évfolyam! Szerk: Putnoky Imre, Pintér Jenő. Bp., MTA. Félvászon-kötésben, foltos, kissé kopott borítóval, bélyegzésekkel. 2744327
15301
436
Printed Materials
1938 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 76. évi jelentése és zárószámadása 1937-ről. Bp., 1938, Világosság-ny., 70+(1) p. Kissé szakadt, foltos. 2633776
15302
436
Printed Materials
1939 Budapest Calendar, angol nyelvű, képes idegenforgalmi naptár, kissé sérült, 25x19 cm 2795186
15303
436
Printed Materials
1939 A székesfővárosi útépítő és kövező egységárak az 1939. évre. Bp., Székesfővárosi Háziny., 23 p. 2825271
15304
436
Printed Materials
1939 Magyarország XLVI. évf. 37. sz., 1939. febr. 15., a címlapon: "Imrédy Béla miniszterelnök (...) kihallgatáson volt Horthy Miklós kormányzónál", 14 p. 2833687
15305
436
Printed Materials
1939 Kelet népe c. folyóirat V. évf. 6. sz., 1939 június, szerk.: Féja Géza és Szabó Pál. Sérült gerinccel, kissé foltos borítóval 2811967
15306
436
Printed Materials
1939 A Neptun Budapesti Evezős Egylet évi jelentése képekkel. 42 p Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft